Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dmg w graczy
Obecnie już jest kilka teamów po 3-5 osób. Dałoby radę zmniejszyć dmg w graczy, tak aby nie dało się solo ubijać? Jeżeli dmg jest teraz 50% proponuję zmniejszyć na 30%
Reply
Jestem jak za dmg w gracyz jest obecnie troche za duzy dmg w graczy mysle ze to dobry pomysl
Reply
Dobry pomysł :}
Reply
Zgadzam się, dmg jest za duży. Mam zamiar w miarę znacznie zmniejszyć dmg i lekko zmniejszyć healing. Tak by dalej można było zabijać w 1-2 osoby, ale żeby nie padało się w 3 sec. Zmiany te + sporo innych zmian dotyczących poszczególnych postaci wejdą w ten weekend.
Reply
Osobiście uważam, iż doton jest bezużyteczny i powinien dostać jakiegoś buffa :}

Sam katon niweluje już 5% czyli ten doton może iść w niepamięć
Reply
Ale doton dziala tez na lape? I w dodatku kazdy musi miec katona bijac ciebie by zniwelowac twojego defa. Ty bijesz 10% wiecej a doton redukuje 9% od wszystkich ciebie bijacych. Admin bedzie plakal jak zobaczy twoj tok myslenia Sad . No na sagi i pve tez slabe bo one maja katona wbudowanego xD. Wspulczujee mu z jakimi debilami musi sie uzerac i najgorsze jest to ze musi sie wam tlumaczyc a wy i tak nie kumacie nic. #smutnerzycieadmina
Reply
Na początek to Admin będzie płakał z twojego bezsensownego układania zdań na chatboxie a potem zacznie płakać, że nawet nie wiesz tego, iż doton trwa 2sec 3% co daje 6% katon daję 10% czyli albo jesteś bardzo słaby z matmy i musisz iść z powrotem do gimnazjum albo jesteś patologią ;]

Pozatym jeśli dla Ciebie 6% redukcji na 2 sec to dużo na tym otsie to jesteś naprawdę słabym graczem :] , Tutaj jeden neji czy naruto sra na te 6% :] tak więc nawet jeśli dmg zostanie zmniejszone to nadal bezużyteczny pasyw :]
Reply
(03-08-2017, 01:49 AM)Ugorek Wrote: utaj jeden neji czy naruto sra na te 6% :] 

Albo lee. Nie zapominajmy o lee Big Grin
Reply
Faktycznie dzien przed moim postem zmienili to na 2 sekundy. Nie wchodze do gry bo oporu nie bylo i wszyscy byli kopani to mnie nie interesuja ostatnie zmiany. Raz na tydzien wejde do changeloga by wiedziec co mnie czeka na nowej edycji. Pasyw dotona jest tak samo wartosciowy jak inne pasywy kolezko. Nawet nie wiesz jak dodaje sie protekcja a jak dmg i udajesz jakiegos kozaka. Jakie 6% na 2 sekundy. Caly czas uzywasz tych spelli czyli caly czas masz to wlaczone XD. Wyobraz sobie matematyczny kozaku, ze majac protekcje 50% a majac 50% wiekszy dmg to protekcja zawsze daje wiecej. O kurwa dzialania na procentach jednak za trudne dla ameby co moze skonczyl mature podstawowa i jest lepszy niz wiekszosc ludzi z otsow.`Graty Graty. Takze pro obliczenia dla pro matematykow co nawet nie wiedza czym jest wektor ( jeszcze mi powiedz o strzalce z fizyki, bo nie wiesz co to jest algebra liniowa i przestrzenie liniowe nad np. cialem funkcji zespolonych amebo)

Prosze: mam 50% protekcji -> dostaje 50% obrazen
Mam 50% bonus dmg i wale w typa co ma 50% redukcji = o kurwa 1.5 * 0,5 = 0.75. O kurwa to sie nie nadrabia idioto jebany. Prot jest zawsze lepszy od dmg dlatego dmg musi byc wiecej niz prota. Na tym servie nie ma czynnikow, ktore by ta formule OSTRO modyfikowaly i ABY powyzsze stwierdzenie ODBIEGALO DALEKO od sytuacji rzeczywistej.

Gosciu nie udawaj kozaka bo jestes nikim. Idz kozaczyc swoimi matematycznymi skillsami przy kumplach z otsow. Jestes dla nich guru co zdal mature. gz gz

PS: przecinki sa dla pedalow i dla niedowartosciowanych kidow w internecie ;]. Na codzien uzywam angielskiego cebulaku i mam prawo miec wyjebane w interpunkcje tego brzydkiego jezyka. Nie zalezy mi by jakis smiec zrozumial moje zdanie. Jak nie potrafisz sobie wyobrazic gdzie powinny byc te przecinki to tylko swiadczy o tym jaki z ciebie "YNTELYGENT" . Nie pozdrawiam kidow z cebulandi.
Reply
(03-07-2017, 04:12 PM)Chudyy Wrote: Jestem jak za dmg w gracyz jest obecnie [font=Verdana]http://www.comparateur-mutuelle-assurance-sante.com]mutuelle retraite  troche za duzy dmg w graczy mysle ze to dobry pomysl

Witam,
Rzeczywiście estvraiment dobry pomysł!
Powodzenia!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)