Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minato
Witam jak może większość z was wie Minato obecnie w grze jest praktycznie nie grywalny ze względu na passywkę jak i pierwszy special na 50 lvl. Chciał bym aby Admin wziął pod uwagę pomysły zawarte w tym temacie by umilić grę tą postacią.

Jeśli chodzi o moje propozycje są one następujące:
- Passywka (10-15% większy attack speed niż u innych profesji)
- Special 50 lvl (dodać możliwość rozstawiania kunai w różnych miejscach przykładowo czas trwania kunaia 5-10 min później znika i musimy odświeżyć jego pozycję aby się do niego teleportować)
- Hiraishin Ni no Dan (zmienić aby można było używać tego speciala na potworach nie tylko na playerach, także zwiększyć dmg tego spella)

Gdyby pojawiły się głosy iż moje pomysły są zbyt OP i Minato będzie za mocny to odpowiem w ten sposób iż moim zdaniem to są jedyne zmiany jakie są sensowne do wprowadzenia do tej postaci opierając się na anime jak i na game play-u na serverze moim zdaniem inna passywka nie ma sensu gdyż prawdopodobnie dublowało by się to z jakąś inna postacią. Attack Speed zwiększony o 10-15% na Minato który ma 24% DMG z taijutsu nie było by aż tak OP. Myślałem długi czas jakie sensowne zmiany zaproponować aby ta postać była grywalna gdyż obecnie ciężko się nią expi nie mówiąc o grze w PvP gdyż nie widziałem i nie miałem możliwości powalczyć z jakimś Minato.

Zostawiajcie swoje opnie odnośnie zmian zaproponowanych przeze mnie a także podawajcie swoje własne propozycje Smile

Pozdrawiam
Chudyy
Reply
Minato zostanie zreworkowany pod typowego melee/assassina(straci Goshuna na rzecz innego jutsu) lub dist/supporta(straci Hiraishin Ni no Dan).
Reply
Zgadzam się z propozycjami, może nie w takiej formie, ale uważam, że wymaga lekkiego reworka
Grająć minato do 200 lvla nie ma przydatnego speciala (owszem kunaie sa przydatne, ale pod pvp wyłącznie) no i sama passywa jedynie na low lvlu ma racje bytu bo później sie wszystko rozlewa (wspominał Admin, że po zmianie będzie się biegać wolniej, ale nawet to nie rekompensuje braku użytecznej podczas walki passywki)

Prawdą jest, że trzeba się nad nim pochylić, ale tak żeby nie przesadzić Smile
Reply
Nie można dać attack speed w pasywce. Dałoby to za duży boost postaci (szybsze skillowanie)
Reply
Jakby był zmniejszony movement speed to ta pasywka byłaby nawet spoko jakby dodawała procentowo movement speeda. Minato byłby szybszy od innych ciężko byłoby go złapać bez stuna, ale czy to dobre rozwiązanie to nie wiem.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)